AGD

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy sklep PLATFORMA AGD, oferujący nowoczesny sprzęt AGD sprawdzonych marek – SiemensBosch i Falmec.

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu. To także miejsce, w którym tworzymy i spożywamy żywność. Dlatego ważne jest, aby nasza kuchnia posiadała wszystkie nowoczesne udogodnienia.

Może być trudno wiedzieć, jakim markom można zaufać, jeśli chodzi o sprzęt AGD do Twojej kuchni. Dlatego stworzyliśmy platformę, która oferuje urządzenia sprawdzonych marek z katalogiem najnowszych produktów.

Sklep AGD

Nasze marki

Piekarnik

SPRAWDZONE PIEKARNIKI NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

Prezentowana oferta składa się z różnego rodzaju sprzętu do zabudowy: Chłodziarek na wina, chłodziarek z górnym lub dolnym zamrażalnikiem oraz samych zamrażarek. Różnorodność urządzeń pozwala na wybór sprzętu dopasowanego do kuchni o różnym wystroju, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.

W skład naszej oferty AGD wchodzą piekarniki do zabudowy sprawdzonych marek Boscha i Siemensa. Wybierając piekarniki do zabudowy wzbogacisz swoja kuchnię o luksus, który odmieni Twoje dni. Wiele funkcjonalności zawartych w ofercie sprzętowej ułatwi codzienne korzystanie z kuchni, a elegancki wygląd nada Twojej kuchni stylu. Sprawdź, jaki piekarnik elektryczny będzie najlepszy dla Ciebie.

Szeroki wybór pozwoli Ci na wyszukanie najlepiej dopasowanego do Twojej kuchni sprzętu. Piekarniki Bosch tak jak piekarniki Siemens podlegają gwarancji użytkowania. Każdy piekarnik do zabudowy przedstawiony w ofercie może mieć negocjowaną cenę – szczegóły opcji zobaczy na karcie produktu w po kliknięciu na „Zapytaj o ofertę specjalną dla tego produktu”

PŁYTY GRZEWCZE

WIELOFUNKCJONALNE PŁYTY GRZEWCZE ZNANYCH MAREK

Oferujemy Państwu szeroki wybór z oferty: płyty grzewcze do zabudowy marek Siemens i Bosch. W jej skład wchodzą płyty gazowe, indukcyjne, ceramiczne i elektryczne.

Eleganckie zaprojektowanie płyt grzewczych do zabudowy zapewnią satysfakcję z ich użytkowania przez długie lata. Ich niepowtarzalny wygląd pasuje do wielu rodzajów wystroju wnętrz, nadając pomieszczeniom wrażenie elegancji i smaku. Dodatkowo wiele różnych funkcjonalności płyt elektrycznych i gazowych przełożą się na efektywność obsługi. Gotowanie od tej pory będzie przyjemnością.

Każda kuchnia indukcyjna, kuchnia gazowa oraz kuchnia elektryczna przedstawiona w ofercie może mieć negocjowaną cenę – szczegóły opcji zobaczy na karcie produktu w po kliknięciu na „Zapytaj o ofertę specjalną dla tego produktu”.

Jeśli poszukujesz niezawodnej płyty indukcyjnej do kuchni, która posłuży przez długie lata, znajdujesz się we właściwym miejscu. W naszym bogatym asortymencie produktów znajdziesz płyty indukcyjne marek takich jak AEG, Bosch, Electrolux, Elica, Faber, Franke, Fulgor, Grundig, Siemens, Smeg oraz Whirlpool, które ułatwią przygotowanie doskonałych potraw, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI

WYDAJNE ENERGOOSZCZĘDNE LODÓWKI I CHŁODZIARKI

Chłodziarko-zamrażarki największych marek jak Bosch i Siemens to sprawdzony wybór do każdej kuchni. AGD tych firm posiada renomę tysięcy zadowolonych klientów.

Prezentowana oferta składa się z różnego rodzaju sprzętu do zabudowy: Chłodziarek na wina, chłodziarek z górnym lub dolnym zamrażalnikiem oraz samych zamrażarek. Różnorodność urządzeń pozwala na wybór sprzętu dopasowanego do kuchni o różnym wystroju, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.

OKAPY KUCHENNE I WYCIĄGI

CICHE I WYDAJNE OKAPY

W skład naszej oferty: okapy do zabudowy wchodzą ciche, wydajne i energooszczędne wyciągi znanych marek Falmec, Bosch i Siemens.

Różne funkcje wbudowane w mechanizmy pochłaniaczy sprawiają, że okapy do zabudowy znajdą swoje zastosowanie w każdej kuchni, a ich unikalny wygląd zapewnia, że każdy znajdzie dla swojej kuchni dobrze dopasowany sprzęt.

Okapy Falmek do najliczniejsza grupa zaliczająca się do naszej oferty. Wiele wyciągów z tej grupy posiada odpowiedniki w różnych kolorach i rozmiarach, z przeznaczeniem nie tylko do zabudowy

ZMYWARKI

ENERGOOSZCZĘDNE ZMYWARKI DO ZABUDOWY

Zmywarki do zabudowy prezentowane w ofercie należna do największych i co za tym idzie sprawdzonych producentów takich jak Siemens i Bosch.

W zestawie większości zmywarek znajdują się zarówno kosze na naczynia jak i sztućce oraz zawierają specjalne funkcjonalności oszczędzania wody. Skala efektywności przedstawianych produktów sięga A+++.

Poniższe zmywarki służą do zabudowy, co oznacza, że powinny być osadzone w przystosowanym do tego miejscu

KAWIARKI

EKSKLUZYWNE EKSPRESY DO KAWY

Przedstawiamy ofertę ekspresy do zabudowy największych marek: Bosch oraz Siemens. Ekspresy do kawy przeznaczone są pod zabudowę, co znaczy, że muszą być osadzone wewnątrz mebla.

Nasze ekspresy Siemens i Bosch posiadają wiele nowoczesnych funkcji, które ułatwia życie koneserom smaku kawy. Co więcej kawiarki wchodzące w skład naszej oferty prezentują się w elegancji sposób, który zapewnia im dopasowanie do wielu rodzajów wystroju kuchni, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych.

Ekspresy Bosch to gwarancja solidnego wykonania i sprawdzonego działania. Ekspresy Siemens zasługują na uwagę dzięki eleganckiemu designowi i wielu funkcjonalnościom

MIKROFALÓWKI

ELEGANCKIE KUCHNIE MIKROFALOWE

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą: kuchnie mikrofalowe do zabudowy Bosch i Siemens. Wybór kuchni mikrofalowej do zabudowy to gwarancja długiego, niezawodnego działania połączonego z eleganckim wyglądem, który będzie pasować do wielu rodzajów wystroju kuchni.

Mikrofalówki Siemens posiadają unikalne wzornictwo współgrające z kuchniami nowoczesnymi i klasycznymi. Tak jak mikrofalówki Bosch podlegają gwarancji działania, dając satysfakcje z użytkowania przez lata

Scroll to Top