Bosch

OFERTA MARKI BOSCH

Piekarniki Bosch

Perfekcyjny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników marki Bosch zostały optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Dzięki szerokiej gamie funkcji naszych piekarników marki Bosch Serie | 6 i Serie | 8, takich jak programy PerfectBake, PerfectRoast, sonda mięs, funkcja dodawania pary lub np. AutoPilot, Twoje potrawy będą przyrządzone do perfekcji. Nasze piekarniki do zabudowy można zamontować niezależnie od płyty grzewczej, tak więc można je umieścić w szafce, na wysokości oczu.

Zmywarki Bosch

Małe, elastyczne w kwestii ładowania, zmywarki jeszcze wygodniejsze niż sądziłeś. Zaprojektowaliśmy nasze wolnostojące zmywarki tak, by zapewnić jeszcze większą swobodę w układaniu naczyń. Dzięki systemowi koszy VarioFlex lub VarioFlex Pro, to Ty decydujesz, co zmieści się w Twojej wolnostojącej zmywarce

Chłodziarki Bosch

Chłodziarko-zamrażarki z górną zamrażarką do zabudowy są zalecane, gdy często korzystasz z komory zamrażarki. Nasze modele można z łatwością zabudować i bez problemu dopasować do każdego projektu kuchni. Różne produkty wymagają różnych warunków przechowywania: ryby, mięso i produkty mleczne najlepiej przechowywać w suchym środowisku, o niskim poziomie wilgotności. Owoce i warzywa wymagają z kolei dużej wilgotności, aby nie wysychały. Innowacyjne systemy utrzymywania świeżości w chłodziarko-zamrażarkach marki Bosch to najlepsza technologia chłodzenia każdego rodzaju żywności.

Przewiń do góry