Siemens

OFERTA MARKI SIEMENS

Przesłanie marki Siemens brzmi „Wyręczyć ludzi w ich codziennych obowiązkach” i od początku istnienia firmy stanowi prawdziwe wyzwanie dla kolejnych pokoleń inżynierów i projektantów z pracowni Siemens. Wiąże się z kreatywną pracą nad ciągłym doskonaleniem produkowanych urządzeń i ambitnym poszukiwaniem prekursorskich rozwiązań – zgodnie z duchem czasu i rosnącymi wymaganiami. Aby stawały się coraz bardziej samodzielne, energooszczędne i niezawodne. O pięknym wzornictwie nie trzeba wspominać – stanowi obowiązujące tło dla znaku firmowego Siemens.

Ekspres do kawy Siemens

Kawa jak od baristy za jednym kliknięciem
Idealnym uzupełnieniem urządzeń do zabudowy marki Siemens jest ekspres do kawy Coffee Center iQ700 pozwoli Ci cieszyć się kawą, bez konieczności oczekiwania na nią, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić swoim gościom lub oddać się lekturze porannej prasy. Za pomocą tego urządzenia zaparzysz aromatyczne ristretto, delikatne napoje na bazie kawy i spienionego mleka, a także podgrzejesz wodę po wciśnięciu jednego przycisku – dzięki technologii oneTouch. Funkcja myCoffee zapamiętuje indywidualne receptury ulubionych napojów, a wydajna technologia grzewcza fast first cup sprawia, że pierwsza filiżanka kawy przygotowywana jest szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Z kolei opcja oneTouch DoubleCup umożliwia zaparzenie dwóch kaw na bazie mleka jednocześnie. W pełni zautomatyzowany system czyszczenia parą autoMilk Clean uwalnia od konieczności codziennego czyszczenia układu spieniającego mleko.

Piekarniki i kuchenki mikrofalowe

Rozwiń swoją inwencję kulinarną i zdaj się na piekarniki Siemens! Same zadbają o Twoje dania, a programy automatyczne zagwarantują realizację wszelkich przepisów niezwykle łatwo i bez straty czasu. Zwłaszcza, gdy korzystasz z piekarnika z funkcją varioSpeed, skracającego cykl pieczenia o 50%! Dla zwolenników zdrowej kuchni polecamy parowary lub modele z funkcją pary. Zarówno piekarniki pełnowymiarowe, jak i kompaktowe pozwalają tworzyć idealne, konsekwentne kombinacje i delektować się dobrym smakiem jeszcze przed degustacją potraw.

Płyty grzewcze

Płyty grzewcze Siemens skutecznie pomogą w gotowaniu i smażeniu każdemu amatorowi domowej kuchni. Zadziwiają bogactwem form, kolorów i metod grzania, a także komfortem i bezpieczeństwem obsługi oraz innowacyjnością praktycznych funkcji. Wszystkie modele: gazowe, indukcyjne, elektryczne i te nietypowe – do zadań specjalnych pilnują przygotowania potraw z precyzją, która wyklucza błędy i daje Ci poczucie pełnej satysfakcji. Zarówno kulinarnej, jak i wizualnej.

Chłodnictwo

Nasze urządzenia chłodzące zapewniają profesjonalne warunki przechowywania żywności i oferują nowatorskie rozwiązania, służącą energooszczędności i wygodzie użytkowania. W doskonale wyposażonych wnętrzach chłodziarek Twoje zapasy zachowają świeżość i świetną kondycję wyjątkowo długo, a w bezobsługowych zamrażarkach noFrost produkty nigdy nie pokryją się lodem. Możesz też skorzystać z systemu modułowego i stworzyć kombinację chłodzącą, ściśle dostosowaną do Twoich potrzeb: wystarczy wybrać odpowiednie elementy.

Zmywarki

Zmywarki marki Siemens dbają nie tylko o naczynia, ale też o środowisko naturalne, domowy budżet i Twój cenny czas. Pracują zdumiewająco szybko i skutecznie i cieszą komfortem eksploatacji dzięki elastycznemu wykorzystaniu wnętrza. Modele z Turbosuszeniem Zeolith® należą do najbardziej energooszczędnych na świecie, a zmywarki z inteligentnym systemem gospodarowania wodą myją naczynia w kilku litrach. Funkcje varioSpeed i varioSpeed Plus skracają czas cyklu zmywania do 66%. Dużym atutem jest też dotykowe otwieranie drzwi: gładki front wpisze się w każdą linię zabudowy.

Pralki i suszarki

Pralki Siemens należą do najbardziej zaawansowanych na rynku. Bazując na sensorowych pomiarach, dobierają automatycznie właściwe parametry programu, zawsze dbając o optymalne warunki prania dla wszelkich tkanin. Słyną ze skuteczności i energooszczędności i wykonują rozmaite specjalistyczne usługi, jak np. pielęgnacja i impregnacja odzieży outdoor, czy usuwanie trudnych plam. Równie zaawansowaną technologię zastosował Siemens w swoich suszarkach kondensacyjnych z systemem activeAir. Najnowsze modele pralek i suszarek oferują bogactwo programów i funkcji, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Okapy

Teraz możesz bez ograniczeń smażyć steki i ryby – okapy Siemens usuną bezpowrotnie wszelkie aromaty i drobinki tłuszczu. Wybór jest bardzo szeroki: od klasyki przyściennej, przez okapy wyspowe i sufitowe, aż po wyciąg chowany w blacie. Poza odświeżaniem powietrza w kuchni, wzbogacają także jej estetykę. O oszczędne użytkowanie okapów dbają funkcje Auto, a czujnik climateControl Sensor sam steruje pracą urządzenia. W modelach najnowszej generacji zastosowano silnik iQdrive. Jego niewiarygodnie wydajna, szybka i cicha praca wyznacza całkiem nowe standardy w dziedzinie wentylowania pomieszczeń.

Przewiń do góry