Kuchnie Häcker

Jak urządzić nowoczesną i modną kuchnię? Decydujących elementów może być dużo. Jednym z istotniejszych czynników jest kwestia doboru odpowiednich materiałów. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, z całym przekonaniem rekomendujemy najlepsze meble kuchenne – niemieckie meble Hacker. Wykorzystując rozwiązania tego producenta jesteśmy wstanie zrealizować kuchnie nie tylko efektowną ale również taką, która posłuży w niezmienionym kształcie przez wiele lat. W śród wielu rozwiązań tego producenta oferujemy meble w modnej złotej oraz miedzianej kolorystyce. Jaki przegląd trendów kuchennych nie weźmiemy pod uwagę, w każdym znajdziemy odniesienia do tych kolorów. Warto je mieć w swojej kuchni. Są nie tylko modne, ale dodają także klasy i elegancki wnętrzom.

Wysoka jakość materiałów to często czynnik na który nie zawsze zwracamy uwagę wybierając meble. Często liczy się przede wszystkim ich modna kolorystyka i detale. Wybierając meble Hacker, otrzymujesz pakiet: szeroki wybór materiałów i rozwiązań projektowych zgodnych z najnowszymi trendami a także najwyższą jakość sygnowaną znakiem „Made in Germany”. Niemieckie kuchnie Hacker to gwarancja perfekcyjnie wykonanych i dopracowanych w najmniejszych detalach mebli

Klasyczne wnętrza art déco nawiązujące stylem do dwudziestolecia międzywojennego to gorący trend aranżacyjny. Jego popularność rośnie w ostatnim czasie i coraz więcej wnętrz w takim stylu realizujemy w naszej pracowni. Styl art déco najlepiej sprawdza się oczywiście w oryginalnym, starym budownictwie z lat dwudziestych XX wieku. Choć nie tylko. Realizujemy także wnętrza inspirowane tą malowniczą stylistyką we współczesnych, nowoczesnych domach i apartamentach. Wybór frontów kuchennych w przypadku takich aranżacji wbrew pozorom jest duży. Doskonale sprawdzają się zarówno minimalistyczne, jak i stylizowane kuchnie niemieckie. Jedna i druga opcja doda klasy i elegancji takim wnętrzom.

Styl industrialny cieszy się ogromna popularnością. Jest bardzo chętnie wybierany przez osoby poszukujące mocniejszych środków wyrazu w swoich wnętrzach. W tej stylistyce rządzi bowiem metal, beton i czarne detale. Jak dobrze urządzić kuchnię w takim stylu? Rekomendujemy na przykład wykorzystanie drewna w ciepłej, miodowej kolorystce (dekor orzech włoski – niemieckie kuchnie Hacker z linii AV 1090, kolor Nussbaum). W połączeniu z detalami w czerni stworzy intrygującą, stylową całość.

Front w macie czy połysku? Decyzja jest uzależniona od naszych osobistego wyczucia estetyki oraz efektu jaki planujemy osiągnąć. Oba rodzaje wykończenia stosowane są w bardzo konkretnych aranżacjach. Fronty połysku to przede wszystkim pełen blichtru, bogaty w detale styl glamour a także minimalistyczne, czyste formy w wnętrzach nowoczesnych w których jednym ozdobnikiem jest właśnie błysk. Uniwersalne matowe fronty znajdują szerokie zastosowanie zarówno w stylizowanych wnętrzach, jak i nowoczesnych. Jaki rodzaj frontów kuchennych w połysku rekomendujemy? Mogą to być m.in. fronty AV2130 (niemieckie meble Hacker) o stylowej, prostej formie, które oferujemy w 6 wersjach kolorystycznych.

Stylowa, niebanalna aranżacja? Kolor ci w tym pomoże! Wybierając nietuzinkowe połączenia materiałów o tej samej kolorystyce, jednak o innych sposobach wykończenia i nieco innej fakturze osiągniesz ciekawy efekt w wnętrzu. Przykładem mogą być niemieckie kuchnie Hacker: lakierowane na wysoki połysk (linia kuchni AV2130) i laminowane dekor drewna (linia kuchni AV1098). Różnią się zdecydowanie jednak ta sama barwa sprawia, że aranżacja z ich wykorzystaniem jest harmonijna i spójna. Awangardowy, niebanalny efekt takiej kuchni podkreśli dodatkowo neonowy kolor! Kolorystyka twojej kuchni nie musi być zachowawcza i banalna!

Jak wybrać oświetlenie do kuchni? Tematy jest szeroki. Warto jednak pamiętać, że także meble mogą być ciekawie oświetlone. Oprawy świetlne w zabudowie meblowej dają często bardzo ciekawy efekt aranżacyjny i podkreślają ekskluzywność wnętrza. Boczne, pionowe oświetlenie w wysokich witrynach (niemieckie meble Hacker) podkreśli ich smukłość i strzelistość. Pionowa orientacja zabudowy to modny trend aranżacyjny! Światło o takim charakterze doskonale to podkreśli. Modna kuchnia aranżacje wystrój pomysły – zapraszamy do naszego salonu!

Decydując się na aranżacje kuchni z wyspa kuchenną co do jednej kwestii możemy być pewni – ten element będzie przyciągał wzrok. Dlatego przywiązujemy uwagę do tego, aby wyspy kuchenne w naszych projektach były maksymalnie ciekawe pod względem konstrukcji oraz wykorzystanych materiałów. Niestandardowym pomysłem w projekcie kuchni może być wyspa-stół. Sprawdzi się zarówno jako dodatkowe miejsce do przechowywania, dostarczy dodatkowej powierzchni blatu roboczego oraz w tego gdy będzie to potrzebne stanie się miejscem do spożywania posiłków. Kuchnia z wyspą w takiej formie to praktyczne 3 w 1 i stylowy design!

Naturalne materiały – drewno i kamień to najbardziej trwałe i jednocześnie zapewniające unikalność rozwiązania do kuchni. Wszak rysunek słojów danego kawałka drewna oraz przebieg użylenia i przebarwień wybranego fragmentu kamienia jest zawsze w naturze tylko jeden – jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Najlepsze meble kuchenne i jednocześnie najbardziej ekskluzywne rozwiązania to właśnie te, w których zostały wykorzystane: drewno oraz kamień. W temacie mebli z naturalnego drewna polecamy m.in. fornirowane, niemieckie meble Hacker – AV 6080. Linia dostępna jest wielu wersjach kolorystycznych i bazuje na dębinie, modrzewiu, orzechu. Szczególną cechą kuchni AV 6080 jest pozioma orientacja przebiegu linii słojów.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

Podąż za najnowszymi trendami kuchennymi na rynkach europejskich. Kuchnie Hacker stanowią połączenie solidnych, niemieckich mebli wykonanych z precyzją i przeznaczonych na długie lata funkcjonowania, sprzętów AGD najwyższej jakości posiadających wszystkie funkcjonalności potrzebne w kuchni XXI wieku oraz zamysłu artystycznego który idealnie podsumowuje estetyczne potrzeby współczesnych konsumentów.

 

Scroll to Top