EKSKLUZYWNE KUCHNIE NIEMIECKIE

Naszym klientom gwarantujemy niemieckie kuchnie na wymiar. Wszystkie dostępne rozwiązania mają innowacyjny design i najwyższą jakość. Projektowane i montowane przez nas zabudowy kuchenne marek Hӓcker są szyte na miarę.
Jak to robimy?

_

Niemieckie kuchnie - projektowanie zabudowy kuchennej

Na pierwszym spotkaniu z Klientem dokonujemy dogłębnej analizy układu pomieszczenia. Dlatego naszych Klientów prosimy o zabranie ze sobą planu wnętrza wraz z wymiarami. Ustalamy styl kuchni – czy będzie to kuchnia klasyczna, retro, nowoczesna, a może awangardowa. Decyzję oczywiście podejmuje klient. Natomiast projektant krok po kroku realizuje jego wizję. Pomaga wybrać najlepsze materiały i najlepiej dopasowane akcesoria oraz sprzęt AGD. Po rozmowie z Klientem przedstawiamy koncepcję wnętrza w formie wizualizacji 3D. To etap, na którym dopasowujemy ofertę zabudowy kuchennej odpowiadającą potrzebom Klienta oraz budżetowi, którym dysponuje. Dzięki nam każdy Klient cieszy się idealnie zaprojektowaną i wykonaną kuchnią.

Aby meble były faktycznie uszyte na miarę, to przed złożeniem ostatecznego zamówienia, nasi projektanci wykonują dokładny pomiar pomieszczenia. Dopiero wtedy znany jest dokładny koszt wykonania mebli. Co ważne, to Klient decyduje o dogodnym terminie dostawy i montażu mebli kuchennych. Usługę wykonujemy niezwykle terminowo i z iście niemiecką dokładnością. Gwarantujemy najwyższą funkcjonalność projektowanej zabudowy kuchennej, która idzie w parze z jakością i nietuzinkowym wyglądem. Wnętrze zachwyci, zarówno użytkowników, jak i zapraszanych gości.

Nasze realizacje niemieckich mebli kuchennych to legendarna już solidność i precyzja. Nie zwlekaj i sprawdź! Zapraszamy do naszego salonu mebli kuchennych STUDIO STO PROCENT przy ul. Słowackiego 83 w Radomiu.

Przewiń do góry