O nas

Oto kilka słów o naszej firmie – STUDIO STO PROCENT. Zajmujemy się projektowaniem solidnych, wyjątkowych mebli kuchennych firm: Hӓcker oraz ich bezpośrednią sprzedażą. W naszej działalności stawiamy na wysoką jakość niemieckich mebli kuchennych marek: Hӓcker. W branży działamy od 2005 roku. Największym sukcesem STUDIO STO PROCENT jest zadowolenie Klientów na terenie nie tylko województwa mazowieckiego, ale całej Polski. Naszą markę budujemy bardzo świadomie. Dzięki czemu niemiecki kuchnie z naszej oferty są coraz bardziej cenionym i rozpoznawalnym produktem. Meble kuchenne Hӓcker charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością i standardem wykończenia. To rzetelna jakość wykonania i nowoczesny, pełen elegancji design w kuchni.

Do produkcji niemieckich mebli kuchennych stosujemy najtrwalsze materiały i innowacyjne technologie. Dzięki temu niemieckie kuchnie cieszą swoich właścicieli pięknym wyglądem przez długie lata. Staranny proces produkcji sprawia, że meble są bardzo odporne na szkodliwe czynniki panujące w każdej kuchni, takie jak wilgoć, wysoka temperatura i zaplamienia. Niemieckie meble kuchenne zakupione w STUDIO STO PROCENT objęte są pięcioletnią gwarancją.

Montaż niemieckich mebli kuchennych z naszej oferty powierzamy wykwalifikowanym ekipom pracowników. Monterzy są doświadczeni i wyposażeni w profesjonalny sprzęt. Dzięki temu instalacja mebli kuchennych przebiega szybko i fachowo. O dogodnym terminie montażu zabudowy zawsze decyduje Klient.

Prezentowane przez nas aranżacje kuchenne są różnorodne pod względem wzornictwa, użytych materiałów, formy, stylu i kolorystyki. W związku z tym każdy Klient odnajdzie w ofercie naszej firmy kuchnię swoich marzeń i, co równie ważne, będzie mógł uczestniczyć w procesie kreowania wyjątkowego, indywidualnego wnętrza.

Przy projektowaniu kuchni zapewniamy również dobór eleganckiego i idealnie dopasowanego sprzętu AGD. W naszej ofercie są urządzenia wszystkich producentów działających na polskim rynku. Ze względu na atrakcyjne rabaty i solidne wykonanie szczególnie polecamy sprzęt AGD następujących marek: Gaggenau, Siemens, Bosch, AEG, Grundig, Liebherr, Hitachi, Franke oraz Falmec.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego domu możesz przejrzeć nasze propozycje kuchni nowoczesnych, wyposażonych w chłodziarko-zamrażarkę do zabudowy Liebherr. Jeśli interesują Cię bardziej klasyczne rozwiązania kuchnie Hacker sprawdzą się w większości typów mieszkań, szczególnie wzbogacone o piekarniki do zabudowy Grundig

Przewiń do góry