KUCHNIE HACKER

Jak urządzić nowoczesną i modną kuchnię? Decydujących elementów może być dużo. Jednym z istotniejszych czynników jest kwestia doboru odpowiednich materiałów. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, z całym przekonaniem rekomendujemy najlepsze meble kuchenneniemieckie meble Hacker. Wykorzystując rozwiązania tego producenta jesteśmy wstanie zrealizować kuchnie nie tylko efektowną ale również taką, która posłuży w niezmienionym kształcie przez wiele lat. W śród wielu rozwiązań tego producenta oferujemy meble w modnej złotej oraz miedzianej kolorystyce. Jaki przegląd trendów kuchennych nie weźmiemy pod uwagę, w każdym znajdziemy odniesienia do tych kolorów. Warto je mieć w swojej kuchni. Są nie tylko modne, ale dodają także klasy i elegancki wnętrzom.
Wysoka jakość materiałów to często czynnik na który nie zawsze zwracamy uwagę wybierając meble. Często liczy się przede wszystkim ich modna kolorystyka i detale. Wybierając meble Hacker, otrzymujesz pakiet: szeroki wybór materiałów i rozwiązań projektowych zgodnych z najnowszymi trendami a także najwyższą jakość sygnowaną znakiem „Made in Germany”. Niemieckie kuchnie Hacker to gwarancja perfekcyjnie wykonanych i dopracowanych w najmniejszych detalach mebli
Klasyczne wnętrza art déco nawiązujące stylem do dwudziestolecia międzywojennego to gorący trend aranżacyjny. Jego popularność rośnie w ostatnim czasie i coraz więcej wnętrz w takim stylu realizujemy w naszej pracowni. Styl art déco najlepiej sprawdza się oczywiście w oryginalnym, starym budownictwie z lat dwudziestych XX wieku. Choć nie tylko. Realizujemy także wnętrza inspirowane tą malowniczą stylistyką we współczesnych, nowoczesnych domach i apartamentach. Wybór frontów kuchennych w przypadku takich aranżacji wbrew pozorom jest duży. Doskonale sprawdzają się zarówno minimalistyczne, jak i stylizowane kuchnie niemieckie. Jedna i druga opcja doda klasy i elegancji takim wnętrzom.
Zdalny tryb pracy i wykonywanie obowiązków zawodowych z domu sprawiło, że spędzamy w domowych wnętrzach jeszcze więcej czasu. Sposób aranżacji wnętrz nabrał dla nas jeszcze większego znaczenia. Dom ma być komfortową przestrzenią, sprzyjającą odpoczynkowi i pracy, a także maksymalnie dopasowaną do naszych potrzeb. Powraca również trend na aranżowanie wnętrz z wykorzystaniem naturalnych materiałów i kolorów ziemi. Kolorystyka twojej kuchni może być zaaranżowana w modnych barwach: brązach, beżach i szarościach.
Styl industrialny cieszy się ogromna popularnością. Jest bardzo chętnie wybierany przez osoby poszukujące mocniejszych środków wyrazu w swoich wnętrzach. W tej stylistyce rządzi bowiem metal, beton i czarne detale. Jak dobrze urządzić kuchnię w takim stylu? Rekomendujemy na przykład wykorzystanie drewna w ciepłej, miodowej kolorystce (dekor orzech włoski – niemieckie kuchnie Hacker z linii AV 1090, kolor Nussbaum). W połączeniu z detalami w czerni stworzy intrygującą, stylową całość.
Front w macie czy połysku? Decyzja jest uzależniona od naszych osobistego wyczucia estetyki oraz efektu jaki planujemy osiągnąć. Oba rodzaje wykończenia stosowane są w bardzo konkretnych aranżacjach. Fronty połysku to przede wszystkim pełen blichtru, bogaty w detale styl glamour a także minimalistyczne, czyste formy w wnętrzach nowoczesnych w których jednym ozdobnikiem jest właśnie błysk. Uniwersalne matowe fronty znajdują szerokie zastosowanie zarówno w stylizowanych wnętrzach, jak i nowoczesnych. Jaki rodzaj frontów kuchennych w połysku rekomendujemy? Mogą to być m.in. fronty AV2130 (niemieckie meble Hacker) o stylowej, prostej formie, które oferujemy w 6 wersjach kolorystycznych.
Stylowa, niebanalna aranżacja? Kolor ci w tym pomoże! Wybierając nietuzinkowe połączenia materiałów o tej samej kolorystyce, jednak o innych sposobach wykończenia i nieco innej fakturze osiągniesz ciekawy efekt w wnętrzu. Przykładem mogą być niemieckie kuchnie Hacker: lakierowane na wysoki połysk (linia kuchni AV2130) i laminowane dekor drewna (linia kuchni AV1098). Różnią się zdecydowanie jednak ta sama barwa sprawia, że aranżacja z ich wykorzystaniem jest harmonijna i spójna. Awangardowy, niebanalny efekt takiej kuchni podkreśli dodatkowo neonowy kolor! Kolorystyka twojej kuchni nie musi być zachowawcza i banalna!
Jak wybrać oświetlenie do kuchni? Tematy jest szeroki. Warto jednak pamiętać, że także meble mogą być ciekawie oświetlone. Oprawy świetlne w zabudowie meblowej dają często bardzo ciekawy efekt aranżacyjny i podkreślają ekskluzywność wnętrza. Boczne, pionowe oświetlenie w wysokich witrynach (niemieckie meble Hacker) podkreśli ich smukłość i strzelistość. Pionowa orientacja zabudowy to modny trend aranżacyjny! Światło o takim charakterze doskonale to podkreśli. Modna kuchnia aranżacje wystrój pomysły – zapraszamy do naszego salonu!
Decydując się na aranżacje kuchni z wyspa kuchenną co do jednej kwestii możemy być pewni – ten element będzie przyciągał wzrok. Dlatego przywiązujemy uwagę do tego, aby wyspy kuchenne w naszych projektach były maksymalnie ciekawe pod względem konstrukcji oraz wykorzystanych materiałów. Niestandardowym pomysłem w projekcie kuchni może być wyspa-stół. Sprawdzi się zarówno jako dodatkowe miejsce do przechowywania, dostarczy dodatkowej powierzchni blatu roboczego oraz w tego gdy będzie to potrzebne stanie się miejscem do spożywania posiłków. Kuchnia z wyspą w takiej formie to praktyczne 3 w 1 i stylowy design!
Naturalne materiały – drewno i kamień to najbardziej trwałe i jednocześnie zapewniające unikalność rozwiązania do kuchni. Wszak rysunek słojów danego kawałka drewna oraz przebieg użylenia i przebarwień wybranego fragmentu kamienia jest zawsze w naturze tylko jeden – jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Najlepsze meble kuchenne i jednocześnie najbardziej ekskluzywne rozwiązania to właśnie te, w których zostały wykorzystane: drewno oraz kamień. W temacie mebli z naturalnego drewna polecamy m.in. fornirowane, niemieckie meble Hacker - AV 6080. Linia dostępna jest wielu wersjach kolorystycznych i bazuje na dębinie, modrzewiu, orzechu. Szczególną cechą kuchni AV 6080 jest pozioma orientacja przebiegu linii słojów.

 

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

 

Katalog PDF KATALOG FORUM 2020 HACKER

Katalog PDF KATALOG JOURNAL 2020 HACKER

  

Katalog PDF KATALOG FORUM 2021 HACKER

Katalog PDF KATALOG JOURNAL 2021 HACKER

  

 

Podąż za najnowszymi trendami kuchennymi na rynkach europejskich. Kuchnie Hacker stanowią połączenie solidnych, niemieckich mebli wykonanych z precyzją i przeznaczonych na długie lata funkcjonowania, sprzętów AGD najwyższej jakości posiadających wszystkie funkcjonalności potrzebne w kuchni XXI wieku oraz zamysłu artystycznego który idealnie podsumowuje estetyczne potrzeby współczesnych konsumentów.