Oferta marki FALMEC

Trzydzieści lat codziennego zaangażowania i zdobytego doświadczenia, po to, aby zaproponować Państwu jakość i troskę o detale, osiągając przy tym europejskie szczyty perfekcji. Trzydzieści lat, w ciągu których rozwijaliśmy kwalifikacje i zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwoliły nam stworzyć szeroką ofertę produktów o wyjątkowej osobowości. 
Trzydzieści lat, w ciągu których technologia i pasja połączyły się ze sobą, proponując Państwu najlepszy możliwy produkt. Trzydzieści lat, które osobom pracującym w Falmec pozwoliły stać się prawdziwymi ekspertami w dziedzinie pochłaniania, i które sprawiły, że nasze produkty są doskonałe.

 

okap falmec 1okap falmec 2

 

Z okapami firmy Falmec hałas staje się przysłowiowy

Z opatentowanym systemem NRS® (Noise Reduction System), Falmec ’owi udało się połączyć wysoką wydajność z niskim poziomem hałasu. Dzięki znacznemu obniżeniu decybeli, dotychczas nieosiągniętemu, nareszcie mamy okap, którego nie słychać. Okapy z tej rodziny są najcichsze na rynku.

 

okap falmec 1okap falmec 4

 

W grupie produktów Design znajdziemy okapy, które zaspokoją wszystkie gusta. Od najprostszych, do najbardziej złożonych, od minimalistycznych do najbardziej wyrazistych, od okapów pospolitych do najbardziej unikalnych i poszukiwanych.

 

okap falmec 5okap falmec 6

 

Grupa produktów Design zawiera wiele produktów, wszystkie jednak charakteryzują się zastosowaniem najlepszych materiałów, najlepszych technologii i najlepszych rozwiązań technicznych, a przede wszystkim szczególną uwagą i dbałością, przykładaną w trakcie procesu produkcji.

 

okap falmec 1okap falmec 8

 

Cechą charakterystyczna okapu FASTEEL jest zastosowanie stali no finger-print Fasteel. Jest to specjalny materiał, który zapobiega tworzenia się na powierzchni znaków i odcisków palców, ułatwiający również czyszczenie urządzenia. Mała rewolucja w kuchni i mniej poświęconego czasu na prace domowe.

 

okap falmec 10okap falmec 1 

 

 

 

E.ion to nowa kolekcja okapów Falmec, która dzięki technologii kontrolowanej jonizacji bipolarnej pozwala nie tylko wyeliminować zapachy, ale również oczyścić powietrze w domu.

 

okap falmec 1okap falmec 12

 

 

<imgstyle="max-width: 558px; margin: 2%; width: 46%; height: auto; float: left;" title="okap falmec 2" src="https://studiostoprocent.pl/images/falmec/okapy_falmec_14.jpg" alt="okap falmec `4" width="596" />okap falmec 1 

 

 

 

 

Katalog PDF Katalog OKAPY 2019 FALMEC 

Katalog CIRCLE TECH FALMEC 

 Katalog cennik FALMEC