MONTAŻ KUCHNI

Odpowiednie zaprojektowanie mebli kuchennych oraz profesjonalny montaż to elementy kluczowe aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Należy przy tym pamiętać aby zachować odpowiednie proporcje pomiędzy atrakcyjnym wyglądem a wygodą użytkowania. Dołożymy wszelkich starań aby Twoja kuchnia była dopracowana w każdym detalu. Na pierwsze spotkanie przyjdź z dokładanym planem pomieszczenia. Nasi projektanci pomogą Ci przy wyborze odpowiednich materiałów oraz sprzętu AGD. Przygotujemy projekt mebli kuchennych z wizualizacją 3D.
Po zakończeniu etapu projektowania przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zanim złożysz zamówienie nasi projektanci dokonają dokładnego pomiaru. Twoja kuchnia zostanie dostarczona i zamontowana w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasi specjaliści od montażu zadbają o każdy szczegół, tak abyś swoją kuchnią mógł się cieszyć przez wiele kolejnych lat.

Podczas projektowania swojej wymarzonej kuchni nie możesz zapomnieć o najważniejszym szczególe – sprzęcie. W końcu przestrzeń kuchenna ma być nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. AGD do kuchni Hitachi zapewni wnętrzu wygląd profesjonalny i estetyczny. Sprzęt kuchenny Grundig może w uzyskaniu elegancji i wytworności.
Skontaktuj się z nami, nasi doradcy czekają na Ciebie. Do zobaczenia.

Przewiń do góry